Deltakerliste på Harstadkonferansen

Følgende personer og bedrifter kommer på Harstadkonferansen

Følgende personer deltar på Harstadkonferansen 2018.
Navnelista er oppdatert per 18. januar, og er sortert alfabetisk på bedriftsnavn.

Fornavn

Etternavn

Navn på Bedrift 

Rune Tøllefsen Accountor Harstad
Odd Børre Bergan Accountor Harstad
Elisabeth Gullholm Acuro
Marius Christensen Acuro
Rudi Mikal Christensen Advokatfirmaet FINN
Siri Kjøren Advokatfirmaet Jørstad
Finn Håkon Jørstad Advokatfirmaet Jørstad
Ivarna Bratteng Aktiv Revisjon og Regnskap
Erik Plener Alpin VM 2025
Trond Nygård Nilsen ALTiBYGG
Henning Eliassen Arctic Eiendom
Lars Nyborg Arctic Eiendom
Petter Ytterstad Arctic Race of Norway
Hans Julius Edvardsen Asplan Viak
Ole Johnny B Pettersen Auto Nord
Monica Gundersen Avinor
Lars Martnes Avinor
Bernt Mathisen Avinor
Nils Arthur Gjeitanger Bark Spiseri & Bar
Chanett Gjeitanger Bark Spiseri & Bar
Steinar Kolbeinsen BDO
Aud Bergland BDO
Odd Roald Toresen BDO
Stig-Are Nilsen BDO
Mariell Hagerupsen BDO
Grethe Haagensen Berg-Hansen Nord-Norge
Nina Christiansen Berg-Hansen Nord-Norge
Eirik Munkvold Berg-Hansen Nord-Norge
May Kristin Vollen Besikt
Knut Bjørklund Besikt
Emil Lerdahl Brann og redning
Øyvind Eidberg Byggesystemer Harstad
Ola Eidberg Byggesystemer Harstad
Thomas Steinsvik Byggesystemer Harstad
Emil Eidberg Byggesystemer Norge
Vigdis Kristiansen Byggmakker Per Strand
Geir Olsen Byggmakker Per Strand
Inge Torblå Byggmakker Per Strand
Bent Myhre Caverion Norge
Ketil Eilertsen Crew/Aktiv Media
Leif Rune Langstrand Crew/Aktiv Media
Helge Lindstrøm Crew/Aktiv Media
Simen André Larsen Crew/Aktiv Media
Per Helge Johnsen Crew/Aktiv Media
Thomas Nordvik Olsen Crew/Audiolight
Martin Nordvik Olsen Crew/Audiolight
Henrik Lien Crew/Audiolight
Rudi Brevik Crew/Audiolight
Wiggo Hokland Diplom-Is
Therese Luther Robertsen Diplom-Is
Morten Lind-Olsen Dualog
Petter Dragøy E. A. Smith – Avd. Smith Stål Harstad
Johnny K. Gabrielsen E. A. Smith – Byggern Harstad
Karl Erik Aagaard-Nilsen Eiendom-Nord
Randi Lindstrøm Eiendom-Nord
Tord Arild Bergersen EiendomsMegler1
Njål Soltun EiendomsMegler1
Runar Bjørkelund EiendomsMegler1
Michael Knutsen EiendomsMegler1
Bente Norhild Larsen EiendomsMegler1
Trine Natalie Solheim Eiendomsmegler1
Hilde Ann Langseth Bakke Eiendomsmegler1
Hallgren Gundersen Elinstallatøren Harstad
Espen Gundersen Elinstallatøren Harstad
Per Bjørn Fredheim Elinstallatøren Harstad
Svein Robertsen Elinstallatøren Harstad
Idar Brendmo Elinstallatøren Harstad
Gunnar Gabrielsen Elinstallatøren Harstad
Sveinung Karlsen ES Revisjon
Ronald Walquist Evenes Tomteselskap
Hugo Pettersen Facta Service
Edvart Pedersen Fargerike interiør
Siv-Hilde Bratteng Forebyggende avd. brann og redningstjensten
Just Børre Glomsås Forebyggende avdeling
Jan-Frode Janson Foredragsholder
Sverre Hurum Foredragsholder
Henrik Aase Foredragsholder
Olav Haraldseid Foredragsholder
Ingvild Moen Foredragsholder
Peer H. Kristensen Foredragsholder
Silvija Seres Foredragsholder
Putte Svensson Sahlin Foredragsholder
Geir Nordeng Forsvarets musikkorps Nord-Norge
Børge Hemming Hansen Forsvarsbygg
Randi K S Gotliebsen Forsvarsbygg
Therese Frivag-Lund Forsvarsbygg
Trond Eliassen Forsvarsbygg
Signor Gjeitanger FUNN
Lars Ivar Simonsen FUNN
Jack Markus Anthonsen FUNN
Roar Sollied Fylkesråd for utdanning
Hilde Lind-Olsen Gatejuristen Tromsø
Per Gårseth Haneseth Gruppen
Kristian Ørnsrud Harstad kommune
Per Pedersen Harstad kommune
Marianne Bremnes Harstad kommune
Hugo Thode Hansen Harstad kommune
Jan Fjellstad Harstad kommune
Lars Jørgen Høe Harstad kommune
Ingrid Hedlund Harstad kommune
Per-Åge Nygård Harstad kommune
Johnny Kristiansen Harstad kommune
Kari-Anne Opsal Harstad kommune
Håkon Vahl Harstad kommune
Hanne Simonsen Iversen Harstad kommune
Øivind Arvola Harstad kommune
Eivind Stene Harstad kommune
Maria Serafia Fjellstad Harstad kommune
Noralf Leitring Harstad kommune
Alf-Jacob Salberg Harstad kommune, brann og redningstjenesten
Mads Johansen Harstad Marina
Steve Nygård Harstad Marina
Hans Peter Stabursvik Harstad Marina
Ketil Karlsen Harstad Marina
Elisabeth Vollstad Moe Harstad Maskin
Ola Karlsen Harstad Skipsindustri
Susanne Helland Harstad Skipsindustri
Annette Spjøtvold Harstad Skipsindustri
Bjørn Strand Harstad Sparebank
Line Isaksen Harstad Sparebank
Trude Kind Bendiksen Harstad Sparebank
Tore Karlsen Harstad Sparebank
Frank Kulseng Harstad Sparebank
Irene Wanderås Harstad Sparebank
Margrethe Killengreen Harstad Tidende
Jostein Norgård Harstad Tidende
Ramona Hegrenes Harstad Tidende
Marie Uglum Døsen Harstad Tidende
Duncan Kennedy Harstad Tidende
Martin Meisterlin Harstad Tidende/VOL
Ole-Jonny Korsgaard Harstadregionens Næringsforening
Hans-Martin Haukebøe Haukebøe Transport
Trond Balswick Haukebøe Transport
Elling Haukebøe Haukebøe Transport
Eirin Torblå Heggen videregående skole
Line Lund Nilsen Heggen videregående skole
Grethe Holm Heggen videregående skole
Rolf Breimo Heggen videregående skole
Hilde Markussen Heggen videregående skole
Sigrun Pettersen Heggen videregående skole
Evy Ann Rasmussen Heggen videregående skole
Eirik Ervik Heggen videregående skole
Anne Bjørg Olsen Heggen videregående skole
Gro Reppen Heggen videregående skole
Thomas Strand Bergland Heggen videregående skole
Kenneth Mikkelsen Heggen videregående skole
Are Lomås Johannessen Heggen videregående skole
Sveinung Ims Hinnstein
Tommy Bendiksen Hinnstein
Sarah Hofsøy Hjerteklinikken i Harstad
Gunilla Hofsøy Hjerteklinikken i Harstad
Anita Andreassen HRS Miljø
Arne Uhre HRS Miljø
Bjørn Erik Olsen Hålogaland Kraft
Astrid Birkeland Hålogaland Kraft
Øyvind Strøm Hålogaland Kraft
Sture Hellesvik Hålogaland Kraft
Helge Aune Hålogaland Kraft
Rolf Inge Roth Hålogaland Kraft
Elin Westvik Hålogaland Kraft
Jan Tegnander Hålogaland Kraft
Bjørn Ludvigsen Hålogaland Kraft
Arthur Balteskard Hålogaland Kraft
Linda Chruickshank Hålogaland Kraft
Evan Didriksen Hålogaland Kraft
Rune Nyrem Kristensen Hålogaland Kraft
Ørjan Kvalø Hålogaland Kraft
Harry Buschmann Hålogaland Kraft
Tony Svendgård Hålogaland Kraft Bredbånd
Kristian Bøckman Hålogaland Kraft Bredbånd
Siw Heidi Ringberg Hålogaland Kraft Bredbånd
Joakim Sara Hålogaland Kraft Bredbånd
Lauritz Torbergsen Hålogaland Kraft Bredbånd
Frank Henriksen Hålogaland Kraft Bredbånd
Tor-Gunnar Olsen Hålogaland Kraft Bredbånd
Viggo Bendiksen If Skadeforsikring
Torgeir Skjevik Inko
Lisbeth Ringstad Inko
Annette Ekman Inko
Eva Figenschou ISS FACILITY SERVICES
Rudi Olsen ISS FACILITY SERVICES
Ola Sandness iTet
Lillian Mathisen iTet
Siri Gjertsen Jordbærpikene
Iljen Paulsen Kjeveortoped Pettersen
Anne Frikstad KOA
Marit Storjord Hansen KOA
Lise Tharaldsen KOA
Alf Eirik Røkenes KSAT
Kjell Skålvold Kubera
Kåre Markus Rasmussen Kvæfjord Eiendom
Anne Birgit Nilsen Kvæfjord Eiendom
Jonny Schanche Eivik Kvæfjord Eiendom
Per Mikal Eriksen Kvæfjord Eiendom
Børre Nilsen Kvæfjord Eiendom
Vivi-Ann Pettersen Kvæfjord Eiendom
Geir B Larssen Lundin Norway
Rino Santocono Marios Musikk
Erik Furevik Midtre-Hålogaland sivilforsvarsdistrikt
Raymond Olsen Mino Invest
Rune Edvardsen Narvik Kommune
Alv Johan Nathanielsen Nathanielsen Eiendom
Ida Vingerhagen Neumann Bygg
Terje Flaaten-Stokkan NNFA
Berit Pettersen NORDEA
Øyvind Guldhaugen NORDEA
Kirstin Sletten NORDEA
Sverre Utvåg Nordic
Knut-Eirik Dybdal Nordic
Magnus Utvåg Nordic Management
Eirik Frantzen Nordkraft
Roger Øksheim Nordnorge Finans
Ivar Andreas Forn Nordnorge Finans
Bjørn Tore Woll Norges Offisersforbund
Ottar Robb Norsk Stål
Torunn Stien Norsk Stål
Tor Erling Njålla Næring Nord
Stian Indregaard Obs Harstad
Lise Markussen Obs Harstad
Stig-Jarl Jensen Obs Harstad
Jørn Johansen Obs Harstad
Bjørn Inge Andersen Obs Harstad
Børge Hoseth Ord og bilde av Hoseth
Mats Bang Pedersen PEAB Bjørn Bygg
Bård Hansen PEAB Bjørn Bygg
Roberth Johnsen PostNord
Ronny Ravn Munkvold Presse/Det Skjer i Harstad
Tonje Isabel Isaksen Hansen Presse/Det Skjer i Harstad
Torhild Farstadberg Presse/Det Skjer i Harstad
Kjell Rune Henriksen Presse/HT
Lars R. Olsen Presse/HT
Regina Bergman Presse/HT
Frank Roger Roksøy Presse/HT
Martin Mortensen Presse/NRK
Oddvar Teigland Revigo Harstad
Paal Risnes Revigo Harstad
Magne Risvik Risvik Management
Oddbjørn Toften SE Gruppen
Torgeir Arntsen SE-Gruppen
Jan Paulsen Seaworks
John Inge Hyllestad Serit Harstad
Stig Inge Pettersen Serit Harstad
Ronny Erlandsen Serit Harstad
Steve Nilsen Serit Harstad
Basem Shalabi Serit Harstad
Bjørn Skaanevik Serit Harstad
Kristian Elvheim Serit Harstad
Vegard Nicolaysen Solbakk Serit Harstad
Eskil Ervik Serit Harstad
Alexander Johansen Serit Harstad
Agnethe Nordgård Serit Harstad
John Tennholm Serit Harstad
Svein Erik Olsen Serit Harstad
Knut Jensen Serit Harstad
Knut Sletten Serit Harstad
Bjørn Berthung Serit Harstad
Nina Skjalmar Reinfjell Serit Harstad
Erik Langedal Serit Harstad
Knut-Håvard Olsen Serit Harstad
Øystein Rudi Serit Harstad
Eirik Berg Serit Harstad
Asle Pedersen Serit Harstad
Gerd Heidi Ervik SG Finans
Siv Pedersen Skatteetaten
Trine Karlsen Gulbrandsen Skatteetaten
Bjørn Birkeland Skjærran Byggevare
Lars-Ivar Nilsen Soniro
Anders Yttervoll Soniro
Hilde Varem SpareBank 1 Finans Nord-Norge
Eskild Simonsen SpareBank 1 Finans Nord-Norge
Hanne Karoline Kræmer SpareBank 1 Finans Nord-Norge
Hege Mattson Sparebank 1 Nord-Norge
Mona Slåtto Olsen Sparebank 1 Nord-Norge
Kristin Holst Sparebank 1 Nord-Norge
Hege Marie Pedersen Sparebank 1 Nord-Norge
Ingunn Sandvik Sparebank 1 Nord-Norge
Frank Halvar Solvang Sparebank 1 Nord-Norge
Magnus Tronstad Sparebank 1 Nord-Norge
Lasse Hagerupsen Sparebank 1 Nord-Norge
Therese Eide Sparebank 1 Nord-Norge
Raymond Olsen Sparebank 1 Nord-Norge
Karin Eriksen Sparebank 1 Nord-Norge
Amund Skålsvik Sparebank 1 Nord-Norge
Marie Elida Ditlefsen Sparebank 1 Nord-Norge
Linda Bornø Sparebank 1 Nord-Norge
Rune Olsen Sparebank 1 Nord-Norge
Turid Fenes Sparebank 1 Nord-Norge
Eivind Larsen Sparebank 1 Nord-Norge
Vivi Ann Movik Sparebank 1 Nord-Norge
Bjørn Bardal Sparebank 1 Nord-Norge
Birgit Myreng Munkvold Sparebank 1 Nord-Norge
Kristin Langseth Sparebank 1 Nord-Norge
Eirik Nikolaisen Sparebank 1 Nord-Norge
Geir Bringsli Sparebank 1 Nord-Norge
Astrid Fjellstad Ernstsen Sparebank 1 Nord-Norge
Simen Høiland Nilssen Sparebank 1 Nord-Norge
Maiken Andreassen SpareBank 1 Nord-Norge
Astrid Enoksen Stenvoll SpareBank 1 Nord-Norge
Lena Kallset Sparebank 1 Regnskapshuset Nord Norge
Heidi Sandness Sparebank 1 Regnskapshuset Nord Norge
Bodil Bendiktsen Sparebank 1 Regnskapshuset Nord Norge
Øyvor Helen Mortensen Sparebank 1 Regnskapshuset Nord Norge
Trond Harila Sparebank 1 Regnskapshuset Nord Norge
Heid Nilsen Sparebank 1 Regnskapshuset Nord Norge
Heidi Ytterstad Sparebank 1 Regnskapshuset Nord Norge
Astrid Leite Stamina Helse
Marthe Lorentsen Stamina Helse
Frode Bygdnes Stangnes videregående skole
Arve Eriksen Stangnes videregående skole
Bjørg Larsen Aalmo Stangnes videregående skole
Yrian Winje Hjelseth Stangnes videregående skole
Håvard Sandvoll Stangnes videregående skole
Mai-Bente Meyer Stangnes videregående skole
Arne Evensen Stangnes videregående skole
Tommy Øwre Stangnes videregående skole
Bente Arntsen Stangnes videregående skole
Sissel Grimsmo Lund Stangnes videregående skole
Tone Laukli Olsen Stangnes videregående skole
Lene Rinaldo Stangnes videregående skole
Jill Blikfeldt Stangnes videregående skole
Trine Marit Losnegaard Stangnes videregående skole
Kristin Wold Knutsen Stangnes videregående skole
Linda Motrøen Paulsen Stangnes videregående skole
Kristin Eriksen Bech Stangnes videregående skole
Guro Dalheim Johansen Statens vegvesen
Steinar Rask Statens vegvesen
Marianne Losnegaard Statens vegvesen
Arvid Buyle Statens vegvesen
Reidar Johansen Statens vegvesen
Øyvind Monsen Statens vegvesen
Trond Dreiem Statens vegvesen
Ulf-Håkon Stoltz Statens vegvesen
Hans-Arne Haugland Statens vegvesen
Anne-Mette Fjærli Statoil ASA
Martin Henriksen Stortinget (Ap)
Arne Bratsberg Systeminvest
Nina Dons-Hansen Sør-Troms regionråd
Sturla Bangstad Sør-Troms regionråd
Monica Nygaard TBO-Helse.no
Ruben Holmen TBO-Helse.no
Aina Pettersen TBO-Helse.no
Knut Ivar Mikalsen Tech Direct
Torstein Broderstad Teknor
Odd Kåre Sivertz-Pettersen Thon Hotel Harstad
Bjørn Isaksen Tiangruppen
Karl Aksel Vik Tiangruppen
Ellen Bendiksen Tilbords Harstad
Knut Bendiksen Tilbords Harstad
Berit Antonsen Tilbords Harstad/UNN
Tom-Erlend Larsen TINE
Roy-Are Ingebrigtsen TINE
Aase Øverland TINE
Ronny Fyhn Hansen TINE
Lill Klæboe TINE
Frank Erik Johansen TINE
Andre Haukebøe Windstad TINE
Kurt Gulbrandsen TINE
Monika Amundsen Tjeldsund kommune
Liv Kristin Johnsen Tjeldsund kommune
Arne Karlsen Toma Facility Services
Tore Johansen Toma Facility Services
Sissel Lillegård Breimo Toma Facility Services
Magnus Helstrøm Totonor
June Reyes Totonor
Elisabeth Ingebrigtsen Totonor
Sigrid Ina Simonsen Troms fylkeskommune
Kjell Arthur Helmersen Troms Fylkeskommune/Kultur i Troms
Jan Roar Nikolaisen Troms Fylkeskommune/Kultur i Troms
Sissel Berg Grimsbo UiT Norges arktiske universitet
Elin Ryseth UiT Norges arktiske universitet
Kjetil Nilsen UiT Norges arktiske universitet
Bjørn Vang UiT Norges arktiske universitet
Hanne Holte UiT Norges arktiske universitet
Marina Trogen Hansen UiT Norges arktiske universitet
Karl Erik Arnesen UiT Norges arktiske universitet
Kristin Haugseth Karlsen UiT Norges arktiske universitet
Linda Pettersen UiT Norges arktiske universitet
Lisbeth P. Bøe UiT Norges arktiske universitet
Linda Risnes UiT Norges arktiske universitet
Elisabeth Rindahl Olsen UiT Norges arktiske universitet
Veronica Melå Utenfor Allfarvei Forlag
Richard Bendiksen Vakre Vene
Liv Anne Nordal Vakre Vene
Elisabeth Bendiksen Vakre Vene
Ann Kristin Andreassen VINN
Jan-Erik Kristoffersen Visit Harstad
Terje Ovesen Vizuelli
Øystein Hartz Ulvær Vizuelli
Ivar Kristoffersen Vizuelli
Geir Bjørn Nilsen VOL
Georg Johansen XL-Bygg Kvæfjord
Barry Olsen Øksnes Entreprenør
Lena B. S. Olsen Øksnes Entreprenør
Robert Søvik Østbø

Arrangør

Harstad profileringspool

Dag Erik Enoksen Produsent
Rolf Olsen Programleder
Cathrine Berg Prosjektleder
Kristine Drechsler Hansen Styreleder
Øystein Sagen Styremedlem
Line Ravn Munkvold Styremedlem
Jørn Heyerdahl Pedersen Styremedlem
Jan-Arne Kristiansen Styremedlem
Jan Santocono Festival- og eventsjef