Deltakerliste på Harstadkonferansen

Følgende personer og bedrifter kommer på Harstadkonferansen

Følgende personer deltar på Harstadkonferansen 2017. Navnelista er oppdatert per 19. januar, og er sortert alfabetisk på bedriftsnavn.

Fornavn

Etternavn

Navn på bedrift

Odd Børre Bergan Accountor Harstad (TøCo AS)
Rune Tøllefsen Accountor Harstad (TøCo AS)
Marius Christensen Acuro
Jahn-Edvard Thobiassen Adecco Norge AS
Øystein Sagen Advokatfellesskapet Eurojuris Nord
Morten Dragvik Elvevoll Advokatfirmaet FINN AS
Tove Julin Pettersen Advokatfirmaet FINN AS
Finn Håkon Jørstad Advokatfirmaet FINN AS
Arve Jørgensen AJ klima as
Katrine Lamo AJ klima as
Terje Solheim Aker BP ASA
Per Johan Placht Akerselva 8.2
Michael Marveng-Puckett Akerselva 8.2
Ignacio Garcia Aldesa Entreprenør Harstad
Jens Johan Naesgaard Aldesa Entreprenør Harstad
Trude Myrland Aldesa Entreprenør Harstad
Trond N. Nilsen ALTiBYGG AS
Ole Johnny B. Pettersen Auto Nord AS
Aud Bergland Averdi
Ivar Iversen Averdi
June Hagen Averdi
Laila Linaker Averdi
Jan Magnus Østberg Averdi
Rigmor Hartviksen Averdi
Susanne Helland Averdi
Mariell Hagerupsen Averdi
Vibeke Eriksen Averdi
Øyvor Mortensen Averdi
Bjørn Berg Averdi
Stig Are Nilsen Averdi
Vibeke Tobiassen Averdi
Kristine Drechsler Hansen Averdi  (Harstad Profileringspool)
Ingvald Laiti Averdi Karasjok AS
Ketil Bonsaksen Averdi Narvik AS
Steinar Kolbeinsen BDO
Eirik Munkvold Berg-Hansen Nord-Norge AS
Nina Christiansen Berg-Hansen Nord-Norge AS
Sicilie Kanebog BI Advokat AS
Sigrid Ytterstad BI Advokat AS
Bjørn Tore Woll Bjørn Tore  Woll
Lena Slåtto Bladet Nordlys
Ulf Rekstad Brødrene Dahl AS
Emil Eidberg Byggesystemer Harstad AS
Ola Eidberg Byggesystemer Harstad AS
Thomas Steinsvik Byggesystemer Harstad AS
Øyvind Eidberg Byggesystemer Harstad AS
Per Inge Strand Byggmakker Per Strand AS
Bent Myhre Caverion AS  (Harstad Profileringspool)
Hans Petter Schjelderup Children`s Burn & Wound Care Foundation
Trygve Selmer Chili Harstad as
Hege Beate Eriksen Chili Harstad as
Jan Roger Eriksen Chili Harstad as
Thomas Christensen Christensen transport vestbygd as
Lotte Høve Christensen transport vestbygd as
Alex Christensen Christensen transport vestbygd as
Bjørn Inge Andersen Coop Nord SA Obs Harstad
Jørn Johansen Coop Nord SA Obs Harstad
Therese Robertsen Diplom-Is
Wiggo Hokland Diplom-Is
Helen Lillian Larsen Diplom-Is
Lise Aamot Linaker DNB
Sissel Eriksson DNB
Tor Kristian Asvald DNB
Tore Kulseng DNB
Øyvind Marskar DNB
Trond Strøm Hansen DNB
James Stove Lorentzen Dualog AS
Karl-Johan Jakola Dualog AS
Morten Lind-Olsen Dualog AS
Roger Larsen Dualog AS
Bente Norhild Larsen EiendomsMegler 1
Hilde Bakke EiendomsMegler 1
Lars Nyborg EiendomsMegler 1
Runar Bjørkelund EiendomsMegler 1
Tord Bergersen EiendomsMegler 1
Trine Natalie Solheim EiendomsMegler 1
Njål Soltun EiendomsMegler 1
Albert Kristensen Eiendomsselskapet BRT as
Idar J Brendmo El.Installatøren Harstad AS
Espen Gundersen El.Installatøren Harstad AS
Hallgren Gundersen El.Installatøren Harstad AS
Svein Robertsen El.Installatøren Harstad AS
Vigdis Gundersen El.Installatøren Harstad AS
Sveinung Karlsen ES Revisjon AS
Svein Erik Kristiansen Evenes kommune
Hugo Pettersen Facta Service
Edvart Pedersen Fargerike interiør
Jørn Heyerdahl Fargerike interiør   (Harstad Profileringspool)
Elisabeth Ingebrigtsen Festspillene i Nord-Norge
Ivar Andreas Forn Formuesforvaltning AS
Geir Nordeng Forsvarets musikkorps Nord-Norge
Kristian Halvorsen Forsvarsbygg
Trond Eliassen Forsvarsbygg Skifte eiendom
Jack Markus Anthonsen Funn AS
Lars Ivar Simonsen Funn AS
Signor Gjeitanger Funn AS
Trond Erlend Fjellå Funn AS
Jostein Martinsen Funn AS
Svein-Arne Ludvigsen Haneseth Harstad AS
Marie Modal Harstad kommune
Merete Eriksen Harstad kommune
Viggo Opheim Harstad kommune
Olav Kjell Hæreid Harstad Kommune
Bjørn Akselsen Harstad kommune
Eivind Stene Harstad kommune, Formannskapet
Halvar Hansen Harstad kommune, Formannskapet
Johnny Kristiansen Harstad kommune, Formannskapet
Kari-Anne Opsal Harstad kommune, Formannskapet
Kristian Eilertsen Harstad kommune, Formannskapet
Maria Serafia Fjellstad Harstad kommune, Formannskapet
Marianne Bremnes Harstad kommune, Formannskapet
Per Pedersen Harstad kommune, Formannskapet
Hans Peter Stabursvik Harstad Marina as
Mads Johansen Harstad Marina as
Steve Nygård Harstad Marina as
Annette Spjøtvold Harstad Skipsindustri AS
Ola Karlsen Harstad Skipsindustri AS
Eivind Sletten Harstad Sparebank
Trude Kind Bendiksen Harstad Sparebank
Janne Igeland Harstad Tannhelsesenter AS
Henning Eliassen Harstad Tidende
Marie Uglum Døsen Harstad Tidende
Mona Kristine Rosvold Harstad Tidende
Ramona Hegrenes Harstad Tidende
Tom-Gunnar Hansen Harstad Tidende
Mona Kristine Rosvold Harstad Tidende
Duncan Kennedy Harstad Tidende
Ole-Jonny Korsgaard Harstad-regionens Næringsforening
Kristin Blomsø Harstadbotn Bakeri & Konditori AS
Silje Blomsø Harstadbotn Bakeri & Konditori AS
Trond Blomsø Harstadbotn Bakeri & Konditori AS
Are Johannessen Heggen vgs
Eirik Ervik Heggen vgs
Evy Ann Rasmussen Heggen vgs
Linda Bowitz Larsen Heggen vgs
Nils-Jakob Schjelderup Heggen vgs
Renate Bergland Heggen vgs
Sigrun Pettersen Heggen vgs
Siri Johansen Heggen vgs
Tom Andre Johnsen Heggen vgs
Åsmund Eriksson Heggen vgs
Grethe Anthonsen Holm Heggen vgs
Petter Ytterstad Heggen vgs
Ole-Martin Linaker Heggen vgs
Kenneth Mikalsen Heggen vgs
Anders Stormo HelseApps / hMSK / Tinja
Anastasia Zykova Hinnstein AS
Ann-Iren Horsevik Hinnstein AS
Arne Harald Karlsen Hinnstein AS
Christian Magnussen Hinnstein AS
Elin Nikolaisen Hinnstein AS
Gøran Heide Hinnstein AS
Håvard Johansen Hinnstein AS
Kenneth Dallager Hinnstein AS
Kjell Stenberg Hinnstein AS
Kristian Rødseth Hinnstein AS
Odd Peder Berthelsen Hinnstein AS
Olav Hatling Hinnstein AS
Rolf Inge Jenssen Hinnstein AS
Stig Haram Hinnstein AS
Sveinung Ims Hinnstein AS
Kjell Gustavsen Hinnstein AS
Siri Austgard Hinnstein AS
Tommy Bendiksen Hinnstein AS
Øyvind Strøm HLK Produksjon
Lars Roger Kulseng-Hansen Hålogaland Festivalservice
Linda Takøy Hålogaland Kraft
Bjørn Ludvigsen Hålogaland Kraft
Helge Aune Hålogaland Kraft
Evan Didriksen Hålogaland Kraft
Sture Hellesvik Hålogaland Kraft
Rune Nyrem Kristensen Hålogaland Kraft
Rolf Inge Roth Hålogaland Kraft
Trond Mikkelsen Hålogaland Kraft Bredbånd
Cathrine Berg Hålogaland Kraft Bredbånd  (Harstad Profileringspool)
Ørjan Kvalø Hålogaland Kraft Kunde AS
Terje Andreassen Ibestad kommune
Viggo Bendiksen if Skadeforsikring
Eirin Bornø INKO AS
Helge Vasseng INKO AS
Rudi Olsen ISS Facility Services AS
Lise Marie Bakke-Nesheim ISS Facility Services AS
Dagfinn Sjonsti iTet
Jan Torbjørn Hansen Jan T Hansen
Siri Gjertsen Jordbærpikene Harstad
Hugo Kjelseth Kjelseth Consulting AS
Anne Jenssen KomOpp
Petter Kulseng KomOpp
Jørgen Bratting KUPA
Edna Pettersen Kvitnes Camping AS
Børre Nøkleby Nilsen Kvæfjord Eiendom
Kåre Rasmussen Kvæfjord Eiendom
Anne Birgit Nilsen Kvæfjord Eiendom
Jonny Schanche Eivik Kvæfjord Eiendom
Einar Sommerseth Lofotregnskap AS
Odd Are Andreassen Lofotregnskap AS
Benedikte Nilsen Lykke & Lukas
Ronny Ravn Munkvold Lykke & Lukas
Line Ravn Munkvold Lykke & Lukas  (Harstad Profileringspool)
Arnold Aalmo Lødingen Havn KF
Tone Holte Løvås Løvåsen Aktivitetsenter AS
Karina Svendsen Løvåsen Aktivitetssenter AS
Kenneth Leiknes Manoda
Trond-Daniel Kastnes Kvalvik Marios Musikk
Hilde Santocono Marios Musikk
Jorid Berglund Johnsen Marios Musikk
Jan Santocono Marios Musikk  (Harstad Profileringspool)
Stig Karlsen Medkila IL
Emil Munkvold Murer terje schjelderup as
Terje Schjelderup Murer terje schjelderup as
Andreas Rustad Hansen Nathanielsen begravelsesbyrå as
Alv Johan Nathanielsen Nathanielsen Eiendom AS
Inge Torblå Neumann Bygg AS
Tore Bjørnå Norbase AS
Berit Sofie Pettersen Nordea
Kirstin Sletten Nordea
Knut-Eirik Dybdal Nordic
Sverre Utvåg Nordic Management AS
Magnus Utvåg Nordic Uteliv
Terje Flaaten-Stokkan Nordnorsk Fartøyvernsenter og Båtmuseum
Per Gunnar Johnsen Norges arktiske studentsamskipnad
Hanne Holte Norges Arktiske Universitet Harstad
Hilde Kristiansen Opplæringskontoret KomOpp
Line Mikkelsen Opplæringskontoret KomOpp
Arne Bratsberg Peab Nilsen & Haukland AS
Bård Hansen Peab Nilsen & Haukland AS
Steinar Nilsen Peab Nilsen & Haukland AS
Arvid Olsen Postnord
Roberth Johnsen Postnord
Raymond Olsen Raymond Olsen
Arne Karlsen Rentex
Sissel Breimo Rentex
Tore Johansen Rentex
Oddvar Teigland Revigo Harstad AS
Paal Risnes Revigo Harstad AS
Ronald Walquist RJW Holding
Rune Eilertsen Salto Bysenteret AS
Lena Strand Salto Bysenteret AS
Jan Paulsen Seaworks AS
Agnethe Nordgård Serit IT Partner Harstad AS
Asle Pedersen Serit IT Partner Harstad AS
Eirik Berg Serit IT Partner Harstad AS
John Inge Hyllestad Serit IT Partner Harstad AS
Knut Sletten Serit IT Partner Harstad AS
Øystein Rudi Serit IT Partner Harstad AS
Gerd Heidi Ervik SG Finans AS
Eiolf Steinvik Siffo AS
Lisbet Karlsen Siffo AS
Børge Hemming Hansen Skifte Eiendom
Kari Kulseng-Hansen Småtroll Harstad
Amund Skolsvik Sparebank 1 Nord-Norge
Birgit Myreng Munkvold Sparebank 1 Nord-Norge
Bjørn Bardal Sparebank 1 Nord-Norge
Maiken Andreassen Sparebank 1 Nord-Norge
Eivind Larsen Sparebank 1 Nord-Norge
Frank Halvar Solvang Sparebank 1 Nord-Norge
Geir Bringsli Sparebank 1 Nord-Norge
Gunnar Johnsen Sparebank 1 Nord-Norge
Hege Marie Pedersen Sparebank 1 Nord-Norge
Kristin Langseth Sparebank 1 Nord-Norge
Lasse Hagerupsen Sparebank 1 Nord-Norge
Mona Slåtto Olsen Sparebank 1 Nord-Norge
Raymond Roaldsen Olsen Sparebank 1 Nord-Norge
Turid Fenes Sparebank 1 Nord-Norge
Kristin Holst Sparebank 1 Nord-Norge
Christian Overvaag Sparebank 1 Nord-Norge
Erlend Johansen Sparebank 1 Nord-Norge
Hege Olaussen Sparebank 1 Nord-Norge
Lars Nymo Trulsen Sparebank 1 Nord-Norge
Rita Staib Sparebank 1 Nord-Norge
Siri Lund Sparebank 1 Nord-Norge
Astrid Fjellstad Ernstsen Sparebank 1 Nord-Norge
Hege Mattson Sparebank 1 Nord-Norge
Ingunn Sandvik Sparebank 1 Nord-Norge
Linda Bornø Sparebank 1 Nord-Norge
Rune Olsen Sparebank 1 Nord-Norge
Vivi Ann Movik Sparebank 1 Nord-Norge
Åge Eriksen Sparebank 1 Nord-Norge
Ole T. Andreassen Sparebankstiftelsen Harstad Sparebank
Line Nygård Hansen Sparebankstiftelsen Harstad Sparebank
Ragnhild Hanssen Stamina Helse bedriftshelsetjeneste
Andre Kristensen Stangnes videregående skole
Ann-Kristin Rypdal Larsen Stangnes videregående skole
Arve Eriksen Stangnes videregående skole
Erik Meistad Stangnes videregående skole
Frode Bygdnes Stangnes videregående skole
Gro Lagesen Stangnes videregående skole
Lene Rinaldo Stangnes videregående skole
Mai-Bente Meyer Stangnes videregående skole
Ole Jørgen Svenning Stangnes videregående skole
Tommy Øwre Stangnes videregående skole
Tormod Kjelseth Stangnes videregående skole
Sylvi Berg Stangnes videregående skole
Marianne Losnegaard Statens vegvesen
Reidar Johansen Statens vegvesen
Therese Frivåg Lund Statens vegvesen
Geir Richardsen Statoil
Vidar Haukebøe Statoil
Anne-Mette Fjærli Statoil
Vivi-Ann Pettersen Stiftelsen KOA HelseRehab
Espen Bornø Stiftelsen Sør-Troms Museum
Martin Henriksen Stortinget
Elisabeth Vik Aspaker Stortingsrepresentant
Anders Breines Student
Lillian Mathisen Sund Sund Raad AS
Nina Dons-Hansen Sør-Troms regionråd
Tore Rekkedal Takstingeniør Tore Rekkedal AS
Mats Nygaard Johnsen TBO-helse
Monica Nygaard TBO-helse
Ronny Eliseussen TBO-helse
Ruben Holmen TBO-helse
Tor Erling Bartlett TBO-helse
Sebastian Hamdouni TBO-helse
Knut Ivar Mikalsen TBO-helse
Andreas Angell Telenor Norge AS
John Arne Kvile Telenor Norge AS
Kristina Hegrum Telenor Norge AS
Lene Charlotte Brattfjord Telenor Norge AS
Lill-Hege Røbergsen Telenor Norge AS
Merete Pettersen Telenor Norge AS
Rune Johansen Telenor Norge AS
Sverre Vidar Saue Telenor Norge AS
Therese Jeanette Jenssen Therese Jeanette Jenssen
Odd Kåre Sivertz-Pettersen Thon Hotel Harstad
Berit Antonsen Tilbords Harstad
Ellen Bendiksen Tilbords Harstad
Knut Bendiksen Tilbords Harstad
Anita Timer Timer as
Aase Øverland TINE Logistikk
Ronny Fyhn Hansen TINE Logistikk
Lill Klæboe TINE SA
Andre Haukebøe Windstad TINE SA
Frank Erik Johansen TINE SA
Kurt Gulbrandsen TINE SA
Monika Amundsen Tjeldsund Kommune
Liv Kristin Johnsen Tjeldsund Kommune
Bjørn Borgersen Totonor AS
Hanne Borgersen Totonor AS
June Reyes Totonor AS
Magnus Helstrøm Totonor AS
Eirik Madsen Trafikksikker avd Harstad
Kari-Mette Nilsen Trafikksikker avd Harstad
Øystein Hardersen Trafikksikker avd Harstad
Jan Roar Nikolaisen Troms fylkeskommune
Kjell Helmersen Troms fylkeskommune
Marina Trogen Hansen UiT Norges Arktiske Universitet
ELin Ryseth UiT Norges Arktiske Universitet
Jan Robin Bolle UIT Norges arktiske universitet – Handelshøgskolen
Kristin Haugseth Karlsen UiT Norges arktiske universitet – Harstad
Bjørn Vang UiT Norges arktiske universitet Harstad, Stab og ledelse
Karl Erik Arnesen UiT Norges arktiske universitet Harstad, Stab og ledelse
Kjetil Nilsen UiT Norges arktiske universitet Harstad, Stab og ledelse
Reidar Øren UiT Norges arktiske universitet Harstad, Stab og ledelse
Liv Finjord UNN Harstad
Elisabeth Bendiksen Vakre Vene
Liv Anne Nordahl Vakre Vene
Richard Bendiksen Vakre Vene
Yngve Oshaug Vesterålen Sparebank
Merete Halsebø Vitalisklinikken as
Per Hartvigsen Vizuelli
Roger Johnsen Vizuelli
Stian Klaussen Vizuelli
Ivar Kristoffersen Vizuelli
Terje Ovesen Vizuelli
Jan-arne Kristiansen Vizuelli   (Harstad Profileringspool)
Ann-Elisabeth Bendiksen Yrkesfaglig Opplæringskontor Harstad (YOKH)
Robert Søvik Østbø AS
Siv Johansen Østbø AS

Arrangør: 

Harstad Profileringspool

 
     
Børge  Hoseth Prosjektleder / Produsent
Kristine Drechsler Hansen Styreleder
Jan Santocono Nestleder
Cathrine Berg Styremedlem
Jørn Heyerdahl Styremedlem
Jan-Arne Kristiansen Styremedlem
Bent Myhre Styremedlem
Line Ravn Munkvold Styremedlem